• Popradské klavírne pódium 2024

• NAŠI KLAVIRISTI USPELI NA CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽI POPRADSKÉ KLAVÍRNE PÓDIUM

Srdečne blahoželáme k úspechom našich žiakov v 1.ročníku celoslovenskej súťažnej prehliadky v sólovej hre na klavíri Popradské klavírne pódium. V silnej konkurencii sa naši žiaci umiestnili takto:

II. kategória:

Zlaté pásmo: Michael Pastirik, žiak pani učiteľky Kristíny Rusňákovej.

Bronzové pásmo: Nela Chytilová, žiačka pani učiteľky Anetty Vargovej.

III. kategória:

Zlaté pásmo: Katarína Labiková, žiačka pani učiteľky Anaid Roveri.

IV. kategória:

Strieborné pásmo: Damián Išky-Janík, žiak pani učiteľky Anetty Vargovej.

• Schneiderova Trnava 2024

• K umiestneniu v Striebornom pásme v celoslovenskej interpretačnej súťaži Schneiderova Trnava 2024 srdečne blahoželáme nášmu žiakovi Adamovi Paľovčíkovi, jeho pedagógovi Erikovi Kolesárovi a korepetítorke pani učiteľke Alene Sailerovej.

K Striebornému pásmu v IV.kategórii v celoslovenskej interpretačnej súťaži Schneiderova Trnava srdečne blahoželáme aj nášmu žiakovi Damiánovi Išky- Janíkovi z triedy pani učiteľky Anetty Vargovej.