• Literárno- dramatický

• Učitelia

• ANNA LEDŽINSKÁ DiS.art.

Školský rok 2017/2018: učiteľka LDO ZUŠ Štefánikova 20 MICHALOVCE

Vzdelanie:

1986 - 1992:               Absolutórium Konzervatória Košice, hudobno - dramatický odbor

1985:                           Absolutórium Ľudová škola umenia Humenné, LDO, 1.stupeň

Pracovné pôsobenie:

2013:                           VIHORLAT PRESS, s.r.o. – šéfredaktorka regionálneho týždenníka Slovenský východ,                                      konateľka Spoločnosti VIHORLAT PRESS, s.r.o.

2006:                            PETIT PRESS, s.r.o. – redaktorka regionálneho denníka KORZÁR, týždenníka HUMENSKÝ                                                         KORZÁR

1999:                           CVČ DÚHA Humenné – vedúca Literárno- dramatického odboru (Detský divadelný súbor                                                          Dúhovka, Antiiluzívne divadlo humoru a satiry, kurz pre moderátorov, tvorivá                                                                        dramatika   pre MŠ, improliga, tvorivé písanie, prednes)

2001- 2003:               externá redaktorka Humenskej televízie- relácia pre mládež BONUS

1992- 1993:               ZUŠ Humenné - učiteľka, Literárno- dramatický odbor