• Štefánia Pauliková DiS.art

Od svojich 4 rokov sa venovala tancu, hudbe a spevu.

Od malička spievala vo Folklórnom súbore Zemplín.

Vyštudovala tanec na Konzervatóriu v Košiciach.

Po ukončení štúdia pôsobila ako tanečnica v Podduklianskom umeleckom súbore v Prešove.

V súčasnosti už 10 rokov pôsobí na našej Základnej umeleckej škole.

Učí žiakov od 4 rokov tanečnú prípravu, klasický, džezový, moderný, kreatívny a ľudový tanec.
            Folklór je naďalej jej srdcovou záležitosťou. Spieva vo folklórnej speváckej skupine Harčarki z Pozdišoviec.

Vo svojom voľnom čase sa venuje deťom, ktoré majú radi hudbu, spev a tanec.

Organizuje rôzne tanečné kury pre deti od 2 rokov, tanec pre mamičky a ich deti, tanec pre seniorov, tanec v nosičoch / šatkách.

Každoročne absolvuje rôzne tanečné kurzy.

Pracovné skúsenosti

Školský rok 2013/ 2014 – doteraz -  Učiteľka tanca – ZUŠ Michalovce

Jún 2013 - Jún 2014           Tanečnica PUĽS, Prešov, Slovenská republika

Vzdelanie