Úspechy a ocenenia žiakov
2023/2024
Regionálne kolo
Viky Delaporta
- 4. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Sofia Bujnovská
- 3. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Nina Hocmanová
- 5. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Marina Tirpák
- 3. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Ivan Dučai
- 1. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Hana Vargová
- 2. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
Noémi Knežová
- zlaté pásmo
- Vidiečanova Habovka 2023 · Regionálne kolo · 2023/2024
- Folklórna speváčka Noémi Knežová z triedy p.uč. Bančejovej sa svojim krásnym hlasom prebojovala do zlatého pásma v regionálnom kole celoštátnej postupovej súťaže Vidiečanova Habovka. Súťažila v kategórii Sólisti a spevácke duá - dospelí. K oceneniu srdečne blahoželáme a tešíme sa z veľkého úspechu.
Medzinárodné kolo
ZUŠ
- Účastnícky list
- Slovensko krajina v srdci Európy · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- Ateliér Mgr. Eriky Frankovičovej
Jakub Marcinik
- špeciálne ocenenie
- Bienále portrétu Košice 2023 · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- Ateliér Mgr. Eriky Frankovičovej
Tamara Kočišová
- 1. miesto
- Krajina v srdci Európy · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- Ateliér Mgr. Eriky Frankovičovej
Viliam Majerník
- 1. miesto
- Krajina v srdci Európy · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- Ateliér Mgr. Eriky Frankovičovej
Jakub Marcinik
- 1 . miesto
- Krajina v srdci Európy · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- Ateliér Mgr. Eriky Frankovičovej
Zoe Babinčáková
- čestné uznanie
- Ex Libris Hlohovec 2023 · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- pedagóg PaedDr. Ján Čižmár
Daniel Sabovčík
- čestné uznanie
- Ex Libris Hlohovec 2023 · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- pedagóg PaedDr. Ján Čižmár
Barbora Mihalyiová
- medaila
- ,,Madame Humanité 2023" · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- 10. ročník Medzinárodnej umeleckej súťaže pre deti a mládež ,,Madame Humanité“
Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Dominika Škovranová
- medaila
- ,,Madame Humanité 2023" · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- 10. ročník Medzinárodnej umeleckej súťaže pre deti a mládež ,,Madame Humanité“
Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Marína Tirpák
- medaila
- ,,Madame Humanité 2023" · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- 10. ročník Medzinárodnej umeleckej súťaže pre deti a mládež ,,Madame Humanité“
Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Matej Haluška
- soška Madame Humanité
- ,,Madame Humanité 2023" · Medzinárodné kolo · 2023/2024
- 10. ročník Medzinárodnej umeleckej súťaže pre deti a mládež ,,Madame Humanité“
Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Celoštátne kolo
Matej Gamrač
- ocenenie za spevácky výkon
- Zemplín POP 2024 · Celoštátne kolo · 2023/2024
- pedagóg Mgr. Attila Balogh
Matej Gamrač
- strieborné pásmo
- Zemplín POP 2024 · Celoštátne kolo · 2023/2024