• Pôsobí  ako učiteľ gitary, keyboardu, klavíra a hudobnej náuky na ZUŠ v Michalovciach i na elokovanom pracovisku v Jovse od roku 2016. Je vedúcim predmetovej komisie Hry na Keyboarde od roku  2021.

Je absolventom Fakulty humanitných a prírodných vied na Prešovskej univerzite,  absolvoval i hru na klavíri na konzervatóriu v Košiciach.

Bol členom akordeónového orchestra TOCCATA, a niekoľko sezón pôsobil ako korepetítor v PUĽS-e. Spolupodieľa sa na materiálno-technických prípravách verejných ale i interných koncertoch, ktoré škola organizuje. Pôsobí vo viacerých pop-rockových kapelách.

Okrem klasickej hudby vedie žiakov i k hre populárnej hudby. Jeho ambíciou je mať čo najviac absolventov, ktorí sa budú venovať hudbe aj na profesionálnej úrovni.