• V ZUŠ Štefánikova 22 v Michalovciach pracuje od školského roku 2017/2018 ako učiteľka literárneho odboru. Je absolventkou hudobno -dramatického odboru Konzervatória v Košiciach. Počas svojho kariérneho života pracovala v ZUŠ v Humennom, CVČ Dúha v Humennom, od roku 2007 ako redaktorka denník Korzár a od roku 2013 ako redaktorka týždenníka Slovenský východ.

Medzi najvýznamnejšie významné úspechy žiakov LDO patria tie z roku 2018-19. Divadelný súbor BOBUĽKY- elokované pracovisko ZUŠ Michalovce V ZŠ s MŠ F. J. Fugu vo Vinnom Regionálne(okresné Michalovce, Sobrance) kolo súťaže - Zlatá priadka – Zemplínska scénická jar, 1. miesto

Divadelný súbor BOBUĽKY – elokované pracovisko ZUŠ Michalovce V ZŠ s MŠ F. J. Fugu vo Vinnom, Krajské kolo divadelnej súťaže - Detské divadelné Košice, 3. miesto

Divadelný súbor BOBUĽKY mladšia skupina– elokované pracovisko ZUŠ Michalovce V ZŠ s MŠ F. J. Fugu vo Vinnom, Zemplínska scénická jar, strieborné pásmo

Divadelný súbor HRKÁLKY Zemplínska scénická jar, strieborné pásmo

Divadelný súbor MUCHY Zemplínska scénická jar, strieborné pásmo

Divadelný súbor TICHO TAM Zemplínska scénická jar, strieborné pásmo

V šk. roku 2019/ 2020 vyhrali žiaci LDO- DS Bobuľky 1.miesto v regionálnom kole súťaže Zlatá priadka- Zemplínska scenická jar a 2.miesto v krajskom kole súťaže.

Pandémia, žiaľ, zabránila ďalšej účasti v súťažiach a v nesúťažných prehliadkach.