•         Tancu sa venoval od roku 1977 v DFS Zemplínik. Pokračoval v FS Zemplín, kde pôsobil aj ako sólista súboru a pedagóg. V rokoch 1994 - 1999 vyštudoval katedru tanečnej tvorby VŠMU v Bratislave. Pôsobil ako pedagóg na ZUŠ Karloveská, vo FS Devín, FS Technik, DFS Čečinka. Založil vlastný súbor Folkus a TS Allegro. Pôsobil ako asistent choreografa SĽUKu v programe STROM v Bratislave. Vychoval množstvo tanečníkov ktorí tancovali v Lúčnici, SĽUKu, či študovali na VŠMU.

Od novembra 1999 pokračuje ako pedagóg FS Zemplín a Zemplínik a pedagóg v ZUŠ Michalovce.V roku 2001 zakladá TS Amélia s ktorou vyhráva množstvo celoslovenských súťaži v modernom tanci a získava 4. miesto na Majstrovstvách Európy v Sant Poltene v Rakúsku.

Pripravil desiatky žiakov, ktorí boli prijatí na VŠMU či konzervatória a mnohí sa venujú  profesii pedagóga ale aj profesionálneho tanečníka. Od roku 2005 pôsobí aj ako pedagóg na súkromnom konzervatóriu na Zádielskej ulici v Košiciach.

Je režisérom a choreografom desiatok školských celovečerných tanečných a muzikálových predstavení aj mestských podujatí ako Miss Michalovce, Miss Little princes či módnych prehliadok.