• Pôsobí ako učiteľka    hry na klavíri  na ZUŠ Michalovce. Venuje sa deťom od predškolského veku až po dospelých. Ako učiteľka klavíra už  30 rokov pestuje lásku k tomuto  krásnemu hudobnému nástroju. Vychovala celý rad vynikajúcich klavíristov, ktorí  v súčasnosti pôsobia ako pedagógovia na základných, základných umeleckých a stredných školách.

Počas svojej profesionálnej dráhy dosiahla so svojimi žiakmi a študentmi celý rad   úspechov na okresných, regionálnych a krajských   celoslovenských a medzinárodných súťažiach poetika klavíra, krajskej súťažnej prehliadke v sólovej hre na klavíri v Spišskej Novej Vsi, v Snine. Žiak Dávid Pajonk získal 4. miesto na medzinárodnej súťaži v sólovej hre na klavíri v Dolnom Kubíne.