• Mgr Milena Bančejová

Pôsobí ako učiteľka   spevu na ZUŠ Michalovce.  Venuje sa deťom od predškolského veku až po dospelých. Okrem pedagogickej práce svojim spevom rozdáva radosť na koncertoch a vystúpeniach ako sólistka.  Pravidelne  organizuje    Hudobnú  jar v obci  Staré a je členkou porôt na speváckych súťažiach.

Počas svojej profesionálnej dráhy dosiahla so svojimi žiakmi a študentmi celý rad  celoslovenských  úspechov a jej žiaci    úspešne pokračujú v štúdiu na konzervatóriách a vysokých školách,  sú hlasovými pedagógmi a  sólistami na operných scénach  napr. Ivana Stašová, Jana Mrížová či   Igor Loškár , ktorý je sólistom   v Moravsko – Slezkom   divadle v Brne,

Jej žiaci úspešne reprezentovali školu na celoslovenskej súťaži Petra Dvorského -  Peter Tocik získal 1. miesto a    Eva Adamová 2. miesto.