• Pôsobí ako učiteľ   hry na dychových nástrojoch – trúbke,  zobcovej, altovej, tenorovej, basovej   a priečnej flaute   na ZUŠ Michalovce od roku 1990.  Venuje sa deťom od predškolského veku až po dospelých. Je zakladateľom a umeleckým vedúcim dychového kvarteta Brass kvartet, ktorý reprezentoval školu na desiatkach podujatí v meste Michalovce aj vrámci Slovenska Vychoval celý rad vynikajúcich hráčov  na dychové nástroje, ktorí  v súčasnosti pôsobia ako pedagógovia na základných , základných umeleckých a stredných školách.

Je spoluzakladateľom  dychovo – speváckeho súboru Flauto Cantabile, ktorý  vznikol v roku 2013 v  ZUŠ, Štefánikova 20, Michalovce. Súbor šíri krásu starej hudby na Zemplíne . Spojením s flautami a rytmickými nástrojmi je originálnym súborom pôsobiacim  v Kaštieli rodu Sztaray v Michalovciach a  vystupoval na viacerých významných podujatia v rámci mesta Michalovce napríklad pri otvorení roka Sedmičiek, odovzdávaní Cien mesta Michalovce, na podujatiach Zemplínskeho múzea či  verejných koncertoch ZUŠ.  Originalita súboru bola ocenená dvakrát prvým miestom na celoslovenskej prehliadke komornej hudby Divertimento Musicale.

Počas svojej profesionálnej dráhy dosiahol so svojimi žiakmi a študentmi celý rad   úspechov na okresných, regionálnych a krajských   celoslovenských súťažiach. Zároveň je upravovateľom skladieb pre súbor Flauto Cantabile, Brass kvartet aj Detský spevácky zbor Pro Musica v notačnom programe Sibélius.