•

Pôsobí  ako učiteľ hry na akordeóne a keyboarde od roku 1990. Patrí medzi zakladateľov keyboardového oddelenia v ZUŠ Michalovce, kde sa v roku 1992 prvýkrát začal vyučovať hru na tomto hudobnom nástroji. Bol vedúcim predmetovej komisie Hry na keyboarde, tvorcom  školského vzdelávacieho  programu ZUŠ a učebných osnov  pre oddelenie keyboard.  Od roku 2016 je zástupcom v ZUŠ Michalovce pre hudobný a literárno dramatický odbor. Organizuje prácu 700 žiakov  a 30 pedagogických a nepedagogických pracovníkov.

Vychoval celý rad vynikajúcich hráčov  na akordeóne a keyboarde,  ktorí  v súčasnosti pôsobia ako pedagógovia v rôznych školách,  členovia folklórnych súborov Zemplín, Šarišan, Železiar  a pop rockových kapiel. Jeho žiaci prinášajú radosť svojou hrou   na koncertoch a vystúpeniach ale aj poprednými umiestneniami na súťažiach v meste Michalovce aj na celo- slovenskej úrovni.    Pôsobil ako hráč na klávesové nástroje v rôznych hudobných skupinách na Slovensku a v zahraničí.

Svoje bohaté pedagogické aj hráčske skúsenosti odovzdáva  deťom od predškolského veku až po dospelých. Jeho žiaci dokážu nielen zahrať vynikajúco skladby, ale učí ich využiť všetky technické možnosti, ktoré keyboard ako moderný nástroj poskytuje – programovanie, aranžovanie  a editáciu hudby v rôznych hudobných a notačných programoch nielen populárnej, ale aj klasickej hudby.