Úspechy a ocenenia žiakov
2023/2024
Celoštátne kolo
Ivan Dučai
- 2. kategória 2. miesto
- Cestička umením - Gréckou cestou · Celoštátne kolo · 2023/2024
- Ateliér p.uč. Niklasovej
Krajské kolo
Damián Išky-Janík
- strieborné pásmo
- 11. ročník Krajskej klavírnej súťaže v Spišskej Novej Vsi · Krajské kolo · 2023/2024
Tamara Mikitová
- strieborné pásmo
- 11. ročník Krajskej klavírnej súťaže v Spišskej Novej Vsi · Krajské kolo · 2023/2024
Domáce kolo
Ema Falateková
- 2. miesto
- Príbeh môjho mesta Michalovce · Domáce kolo · 2023/2024
- Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Júlia Kakarová
- 3. miesto
- Príbeh môjho mesta Michalovce · Domáce kolo · 2023/2024
- Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Ema Berezňaková
- 1. miesto
- Príbeh môjho mesta Michalovce · Domáce kolo · 2023/2024
- Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Ivan Dučai
- 1. miesto
- Príbeh môjho mesta Michalovce · Domáce kolo · 2023/2024
- Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Nina Molnárová
- 3. miesto
- Príbeh môjho mesta Michalovce · Domáce kolo · 2023/2024
- Pedagóg Bc. Alena Niklasová DiS.
Eliška Gríbová
- 1. miesto
- Vesmír očami detí 2024 · Domáce kolo · 2023/2024
- pedagóg Bc. Alena Niklasová
2022/2023
Medzinárodné kolo
Tanečná skupina Amelia
- 1. miesto
- Symfónia talentov · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Matej Haluška
- čestné uznanie
- Mudrochova paleta 2023 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Viliam Majerník
- Účastnícky list
- Madame Humanité 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Nina Savková
- Účastnícky list
- Madame Humanité 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Jakub Nemčik
- Účastnícky list
- Madame Humanité 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Matej Haluška
- Účastnícky list
- Madame Humanité 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Alena Niklasová - pedagóg
- za účasť
- Small Montmartre of Bitola 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
ZUŠ Michalovce
- Small Montmartre of Bitola 2022 · Medzinárodné kolo · 2022/2023
Celoštátne kolo
kolektív žiakov ZUŠ
- 1. miesto
- V krajine remesiel 2023 · Celoštátne kolo · 2022/2023
Adam Paľovčík
- zlaté pásmo
- Detvianska zlatá struna 2023 · Celoštátne kolo · 2022/2023
Adam Paľovčík
- Najlepší interprét povinnej skladby
- Detvianska zlatá struna 2023 · Celoštátne kolo · 2022/2023