Úspechy a ocenenia žiakov
2017/2018
Regionálne kolo
Michala Pavlová, I. kategória
- Zlaté pásmo
- Regionálna klavírna súťaž Michalovce · Regionálne kolo · 2017/2018
Damian Išky -Janík, I. kategória
- Zlaté pásmo
- Regionálna klavírna súťaž Michalovce · Regionálne kolo · 2017/2018
Martina Bálintová,II. kategória
- Zlaté pásmo
- Regionálna klavírna súťaž Michalovce · Regionálne kolo · 2017/2018
Dávid Pajonk, III. kategória
- Zlaté pásmo
- Regionálna klavírna súťaž Michalovce · Regionálne kolo · 2017/2018
Zuzana Tongeľová
- Bronzové pásmo
- Regionálna klavírna súťaž Michalovce · Regionálne kolo · 2017/2018
Martina Bálintová, V. kategória
- Zlaté pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Dávid Pajonk, VII. kategória
- Zlaté pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Cyril Ciganoc, VI.kategória
- Strieborné pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Damián Išky - Janík, II. kategória
- Strieborné pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Tamara Mikitová, VI. kategória
- Strieborné pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Šimon Ján Ohriska, V. kategória
- Bronzové pásmo
- Oblastná klavírna súťaž Snina · Regionálne kolo · 2017/2018
Spevácka skupina ZUŠ
- Zlaté pásmo
- Vidiečanova Habovka 2018 · Regionálne kolo · 2017/2018
Detská ľudová hudba ZUŠ
- Zlaté pásmo s postupom
- Vidiečanova Habovka 2018 · Regionálne kolo · 2017/2018
Medzinárodné kolo
TS Divas Choreografia Lady´s
- 2. miesto
- Tanečná súťaž POHYB BEZ BARIÉR · Medzinárodné kolo · 2017/2018
TS Divas Choreografia Cudzinky
- 2. miesto
- Tanečná súťaž POHYB BEZ BARIÉR · Medzinárodné kolo · 2017/2018
Celoštátne kolo
Zoe Babinčáková
- Hlavná cena GABI 2018
- GABI - V. ročník bienáledetskej výtvarnej tvorby v Galante · Celoštátne kolo · 2017/2018
Bianka Coganová
- Čestné uznanie
- GABI - V. ročník bienáledetskej výtvarnej tvorby v Galante · Celoštátne kolo · 2017/2018
Marek Lesník
- Bronzové pásmo
- Gitarový festival Giraltovce 2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018
Tamara Mikitová a Martina Bálintová
- Strieborné pásmo
- 3. ročník klavírnej súťaže Banskoštiavnické kladivká · Celoštátne kolo · 2017/2018
TS Divas
- 1. miesto choreografia Cudzinky
- Pohyb bez bariér · Celoštátne kolo · 2017/2018