• Detský umelecký festival Banská Bystrica

• 23. máj 2024

XXX. ročník Detského hudobného festivalu Jána Cikkera

Detská interpretačná súťaž v sólovej hre na sláčikových nástrojoch

Adam Paľovčík - strieborné pásmo, III. kategória, pedagóg Mgr. art. Erik Kolesár

• Tanečná súťaž LET´S DANCE v Kráľovskom Chlmci

25. máj 2024

ŽIAČKY TANEČNÉHO ODBORU USPELI V TANEČNEJ SÚŤAŽI V KRÁĽOVSKOM CHLMCI

Na súťaži ich odborná porota ocenila takto:

Žiačky pani učiteľky Štefánie Pavlíkovej

Malé Čerkotky získali dve 2. miesta.

Tanečná choreografia 'Sestry" v podaní tanečného tria - Nikolka Pauliková, Vaneska Arvaiová a Emka Dudašová sa umiestnili v striebornom pásme.

Tanečná choreografia Východ slnka v podaní malých Čerkotiek sa umiestnila v striebornom pásme.

Tanečná choreografia Friends v podaní tanečného tria Ema Halušková, Bianka Ivanková a Lea Kristína Tkáčová sa umiestnila v brondzovom pásme.

Za tanečné sólo v choreografii "Sen'" sa Lea Kristína Tkáčová umiestnila v bronzovom pásme.

Za tanec Vietor sa žiačky druhého stupňa umiestnili v bronzovom pásme.

Žiačky pani učiteľky Ľudmily Tkáčovej

Žiačky skupiny AMELKA sa s tancom Hra na Luskáčika umiestnili v bronzovom pásme, II. kategória

Žiačky skupiny AMÉLIA získali s tancom Vánok v druhej kategórii zlaté pásmo

• Klavírna súťaž Pianoforte Stará Ľubovňa

• 23. máj 2024

3. ročník celoslovenskej klavírnej súťaže Pianoforte Stará Ľubovňa

Umiestnenie našich žiakov:

Alexandra Pizurová - bronzové pásmo, I. kategória, pedagóg A.Sailerová DiS. art.

Nina Sabová - bronzové pásmo, II. kategória, pedagóg E.Schudichová, DiS. art.

Jaroslav Soja - bronzové pásmo, II. kategória, pedagóg E.Schudichová, DiS. art.

Katarína Labiková - strieborné pásmo, III. kategória, pedagóg A. Roveri

Michael Pastirik - zlaté pásmo a špeciálna Cena garantky súťaže doc. Mgra.art. Jordany Palovičovej ArtD. , II.kategória, pedagóg Mgr. K. Rusňáková - diplom za prípravu žiaka

Damián Išky - Janík - bronzové pásmo, IV. kategória, pedagóg A. Vargová

• Súťaž v sólovom speve Petra Dvorského

• Dňa 14. mája 2024 sa v Košiciach konal 9. ročník celoslovenskej súťaže v sólovom speve Petra Dvorského.  Súťaž vyhlasovala Základná umelecká škola Bernolákova 20, Košice. Naši žiaci získali tieto ocenenia:

Emina Knežová - zlaté pásmo, 1. kategória,  pedagóg Mgr. I. Solianiková

Martin Tocík - zlaté pásmo, 3. kategória, pedagóg Mgr. M. Bančejová Dis.art.

Sofia Dorčáková - strieborné pásmo, 3. kategória, pedagóg Mgr. I. Solianiková

Sára Cenknerová - zlaté pásmo, 4. kategória, pedagóg Mgr. M. Bančejová Dis.art.

Patrícia Oravcová - strieborné pásmo, pedagóg Mgr. I. Matyásová Dis.art

Ďakujeme za klavírne sprievody:
            Bc. Katarína Dékanyová Dis.art.
            Mgr. Kristína Rusňáková

• Výtvarná súťaž Príbeh môjho mesta Michalovce

• Vo výtvarnej súťaži Príbeh môjho mesta Michalovce vyhlasovanej SZUŠ Talent-um získali žiaci z ateliéru Bc. Aleny Niklasovej DiS. tieto ocenenia:

Ema Berezňaková 1. miesto, kategória A2

Júlia Kakarová 3. miesto, kategória A2