• TUK 2024 Talent - umenie - kumšt

• 19. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže pod názvom

t a l e n t * u m e n i e * k u m š t vyhlásila Súkromná škola umeleckého priemyslu v Hodruši-Hámroch pod záštitou Ministerstva školstva Slovenskej republiky. Žiačka výtvarného odboru z ateliéru Bc. Aleny Niklasovej, DiS. Hana Sofia Vargová získala 2. miesto v kategórii - hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet. Za toto umiestnenie jej bol odovzdaný šek v hodnote 66 eur.

• Detská výtvarná súťaž FAREBNÝ SVET ZEMPLÍNA

• V 4. ročníku regionálnej detskej výtvarnej súťaže Farebný svet Zemplína získali naši žiaci tieto ocenenia:

Pedagóg Bc. Alena Niklasová Dis.

Nikola Pauliková 1. miesto IV. kategória

Viky Delaporta 3. miesto IV. kategória

Hana Sofia Vargová 1. miesto V. kategória

Soňa Semjanová 2. miesto V. kategória

Pedagóg Mgr. Erika Frankovičová

Hanka Rošková 2. miesto IV. kategória

• Popradské klavírne pódium 2024

• NAŠI KLAVIRISTI USPELI NA CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽI POPRADSKÉ KLAVÍRNE PÓDIUM

Srdečne blahoželáme k úspechom našich žiakov v 1.ročníku celoslovenskej súťažnej prehliadky v sólovej hre na klavíri Popradské klavírne pódium. V silnej konkurencii sa naši žiaci umiestnili takto:

II. kategória:

Zlaté pásmo: Michael Pastirik, žiak pani učiteľky Kristíny Rusňákovej.

Bronzové pásmo: Nela Chytilová, žiačka pani učiteľky Anetty Vargovej.

III. kategória:

Zlaté pásmo: Katarína Labiková, žiačka pani učiteľky Anaid Roveri.

IV. kategória:

Strieborné pásmo: Damián Išky-Janík, žiak pani učiteľky Anetty Vargovej.